Potřebujete poradit?

+420 777 780 841
trika@mcg.cz
0
Nákupní košík

Tisk a síťotisk

Digitální tisk

Tiskneme na digitálním plotru MUTOH VJ 1624 rozlišení 720 x 1440 dpi a šíři 1570 mm. Rádi Vám vytiskneme plakáty, bannery, vlajky, samolepky, které Vám rovnou po tisku ořízneme do požadovaného tvaru, takže odpadá výsek. Samozřejmostí je následná laminace na laminátoru RollLAM E W.

Digitální tisk na počkání

Pokud máte připravené data v pdf, cdr, eps, ai, je možno tisknout na počkání.

Sítotisk

  • Papír – kalendáře, novoročenky, vizitky, tašky na víno...
  • Textil – trička, mikiny, čepice, batohy, deštníky...
  • Plast – PE tašky, obaly, karty, šanony, diáře...
  • Kov – reklamní cedule, přístrojové panely...
  • Dřevo – krabičky, obaly na víno, metry...

Ražba / slepotisk

  • Kůže
  • Koženka
  • Papír
  • Plast

Vhodné na diáře, peněženky, konferenční desky atd.

Pro koho jsme tiskli?

Potřeboval jsem reklamu abych byl vidět a kamaráda mi poradil právě firmu McG. Vymysleli jsme spolu logo, vizitky, firemní trika, polep auta, reklamní plachty a letáky. Vyšli mi maximálně vstříc, byl jsem naprosto spokoj.
Pavel K.

Potřebovala jsem pro svůj tým jednotná trika na sobotní soutěž. Ve čtvrtek jsem zaslala potisk, jaké bych si představovala velikosti a barvu trik a během hodiny mi přišel e-mail s náhledem i kalkulací. V pátek bylo vše hotovo. Úžasné.
Míša D.

Pro náš hokejový tým bylo potřeba najít vhodné sportovní tréninkové oblečení a nápaditý potisk našeho loga. Jakub z McG mi poradil a v počítači hned navrhnul vhodné umístění loga. Byl jsem velmi spokojen s cenou i rychlostí.
Dan P.

Potřeboval jsem udělat trika pro náš motoklub. Pán mi poradil jaký druh textilu, jaký druh potisku a vše vysvětlil. Stačily tři dny a trika byla hotová. Mohu jen doporučit. Kvalita i super cena.
Petr H.

Pro rozlučku se svobodou jsem chtěla udělat pro svou nejlepší kamarádku unikátní trička, která by nás celý večer odlišovala od ostatních. Překvapilo mě, že jsem měla trička hotová ještě ten den a přesně taková, jaká jsem je chtěla.
Zuzana D.

Chtěla jsem udělat manželovi k jeho 50. tým narozeninám mu udělat pamětní trička pro všechny účastníky oslavy. Pan Maějašek mi nejen poradil, ale připravil také potisk a trička vyrobyl do druhého dne. Děkuji.
Alena M.

a další...

Novinky z našeho Instagramu

mcg@mcg.cz
+420 777 780 841 Kavkazská 3, Praha 10