Potřebujete poradit?

+420 777 780 841
trika@mcg.cz
0
Nákupní košík

Grafické práce

Rádi uvítáme, když nám dodáte data připravená přímo k tisku. Pokud ne, i na to se těšíme, stačí přijít s nápadem. A pokud i nápad necháte na nás? S chutí se do toho pustíme!

Připravíme kompletní grafiku a sazbu. Vše, co se týká reklamních a grafických návrhů, sazby katalogů, ceníků, letáků, brožurek atd. Navrhneme či obnovíme Vaše firemní logo.

A jak nám můžete předat připravené podklady?

 • podklady můžete zasílat přes e-mail, ftp, poštou, přinést osobně na Usb flash nebo CD
 • formáty cdr, ai, eps - vektorové provedení (znaky, loga, textové reklamy) – soubory vytvářené přímo v programech Corel Draw a Illustrator
 • předlohy prosím zasílejte vždy s textem převedeným do křivek, jinak může dojít k záměně fontů
 • při zpracování textových, nezkřivkovaných souborů je nutno dodat veškeré použité fonty
 • při určování barev je třeba definovat přesné složení barvy CMYK, Pantone podle daného logotypu (především se jedná o loga firem, znaky klubů apod.)
 • formáty jpg a tif (fotky, plastické znaky a reklamy s přechodovým stínem)
 • soubory musí mít dostatečnou velikost při rozlišení 300 dpi
 • při použití komprese vyberte tu s nejvyšší kvalitou, tedy minimální kompresí

Co budeme překreslovat?

 • nevhodné soubory jsou s příponou gif (soubory stažené z internetu) - dost často bývá komprese tak vysoká, že je nelze vektorově zpracovat (překreslit)
 • obrázky z Wordu a Excelu také nejsou také vhodné - je nutné obrázky překreslit, fotografie nebudou mít vámi požadovanou velikost
 • jestliže máte k dispozici nekvalitní podklady, pouze nákres na papíru, obrázek z časopisu nebo vlastní představu a nápad, tak i s tím vším lze většinou tvořit - je pouze potřebná větší časová rezerva pro tvorbu

Pro koho jsme tiskli?

Potřeboval jsem reklamu abych byl vidět a kamaráda mi poradil právě firmu McG. Vymysleli jsme spolu logo, vizitky, firemní trika, polep auta, reklamní plachty a letáky. Vyšli mi maximálně vstříc, byl jsem naprosto spokoj.
Pavel K.

Potřebovala jsem pro svůj tým jednotná trika na sobotní soutěž. Ve čtvrtek jsem zaslala potisk, jaké bych si představovala velikosti a barvu trik a během hodiny mi přišel e-mail s náhledem i kalkulací. V pátek bylo vše hotovo. Úžasné.
Míša D.

Pro náš hokejový tým bylo potřeba najít vhodné sportovní tréninkové oblečení a nápaditý potisk našeho loga. Jakub z McG mi poradil a v počítači hned navrhnul vhodné umístění loga. Byl jsem velmi spokojen s cenou i rychlostí.
Dan P.

Potřeboval jsem udělat trika pro náš motoklub. Pán mi poradil jaký druh textilu, jaký druh potisku a vše vysvětlil. Stačily tři dny a trika byla hotová. Mohu jen doporučit. Kvalita i super cena.
Petr H.

Pro rozlučku se svobodou jsem chtěla udělat pro svou nejlepší kamarádku unikátní trička, která by nás celý večer odlišovala od ostatních. Překvapilo mě, že jsem měla trička hotová ještě ten den a přesně taková, jaká jsem je chtěla.
Zuzana D.

Chtěla jsem udělat manželovi k jeho 50. tým narozeninám mu udělat pamětní trička pro všechny účastníky oslavy. Pan Maějašek mi nejen poradil, ale připravil také potisk a trička vyrobyl do druhého dne. Děkuji.
Alena M.

a další...

Novinky z našeho Instagramu

mcg@mcg.cz
+420 777 780 841 Kavkazská 3, Praha 10